Oznamy

Oznamy 2020-04-18T21:43:57+02:00
Vážení rodičia,
vzhľadom na momentálnu mimoriadnu situáciu sme nútení na základe usmernenie Ministerstva školstva SR urobiť online zápis do prvého ročníka. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie zápisného lístka + dotazníka a ich spätné zaslanie emailom do 22. 4. 2020 /streda/. V školskom roku 2020/21 plánujeme otvoriť dve prvé triedy v počte 15 a 8 detí v triede. Celkovo môžeme teda prijať 23 prváčikov. Rozhodnutie o prijatí / neprijatí Vám zašleme do 30.4.2020.
Ďakujem Vám za pochopenie!
Prajeme ZDRAVIE A POKOJ🍀
S pozdravom
Mgr. Iveta Cerinová riaditeľka školy
Stiahnuť „Zápisný lístok“

Stiahnuť „Dotazník“

Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

Vážení rodičia, ešte máme voľné miesta najmä do 3.ročníka.
Príďte sa k nám pozrieť a radi Vás presvedčíme o tom, že aj na 2 roky sa “TO” oplatí. Každé poobedie Vám odovzdáme šťastné a naučené dieťa.
Stretnutie si prosím dohodnite telefonicky.
Vďaka!

Milá kolegynka vychovávateľka/eľ, pridaj sa do nášho tímu!
V šk.roku 2020/2021 hľadáme šikovnú, milú a tvorivú osôbku do školského klubu. Čaká Ťa rodinné prostredie, pohodová atmosféra a maximálne 15 detí v klube! V prípade záujmu nám zašli životopis a motivačný list na sukromnaskolapk@gmail.com do 29.2.
Tešíme sa na Teba🌸

Vážení rodičia,
ĎAKUJEME za Váš veľký záujem o našu školičku. Vzhľadom na kapacitné možnosti- 15 detí v 1. ročníku,
neprijímame už ďalšie prihlášky